You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Universālā piedeva - WINDIGO ECO - Universal Oil Package 5 (200ml)

  • Modelis: WINDIGO ECO - Universal Oil Package 5% (200ml)
  • Pieejamība: Pieejams

37.90€


Tiek pielietots:


•    Jauno un lietoto automašīnu dzinējos
•    Mehāniskajās ātrumkārbās
•    Automātiskajās ātrumkārbās (3,4,5,6,7 ātruma, DSG, robotizētās ātrumkārbās).
•    Pārnesumkārbas, tiltos, diferenciāļos
•    Hidrauliskā stūres pastiprinātājā
•    Gultņos

Īpašības:

•    Dzinēja un transmisijas detaļu aizsardzība no nodiluma palielinās ne mazāk kā 2 reizes (salīdzinot ar eļļu)
•    Dīzeļdegvielas patēriņa samazināšana līdz pat 15%
•    Darbojas līdz pat 60 000 km vai 1000 ekspluatācijas stundas
•    Paaugstināta dzinēja jauda, samazinās eļļas patēriņš, atjaunojas kompresija
•    Transmisijas un dzinēja trokšņu  un kaitīgo izmešu daudzuma samazināšanās
•    Gaitas un ātruma pārslēgšanas atvieglojums
•    Nelīdzenumu izlīdzināšas uzlabošana
•    Dzinēja un transmisijas eļļas temperatūras pazemināšana
•    Ekspluatācijas termiņa pagarināšana.
•    Kopējo ekspluatācijas izdevumu samazināšana

Neierobežots derīguma termiņš


Pielietošanas instrukcija:

Dzinējiem ar noskrējienu mazāk par 60 000 km:
Piecienot universālo WINDIGO piedevu 5% no kopējā eļļas apjoma uzsilušā dzinējā. Atstāt 10 minūtes tukšgaitā.

Dzinējiem ar noskrējienu vairāk kā 60 000 km:

1. Pagatavot jauno dzinēja eļļu un filtru sekojot ražotāja rekomendācijām. 
2. Pievienot vecajai eļļai dzinējā WINDIGO attīrītāju.
3. Iedarbināt dzinēju, atstāt tukšgaitā 15 minūtes.
4. Izliet veco eļļu un nomainīt eļļas filtru.
5. Pievienot jaunajai eļļai universālo WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedevu 5% apjomā no kopējā eļļas daudzuma, kārtīgi samaisīt. Iegūto maisījumu ieliet dzinējā.
6. Iedarbināt dzinēju un atstāt 10 minūtes tukšgaitā.
7. Atsākt ierasto automašīnas ekspluatāciju.

Automātiskās un mehāniskās ātrumkārbas (ieskaitot DSG, robotus):
Pievienot transmisijas eļļai universālo WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedevu 5% apjomā no kopējā eļļas daudzuma.

Pārnesumkārbas, tilti, diferenciāļi:
Pievienot transmisijas eļļai universālo WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedevu 5% apjomā no kopējā eļļas daudzuma.

Hidrauliskais stūres pastiprinātājs:
Pievienot hidrauliskais stūres pastiprinātāja šķidrumā universālo WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedevu 5% apjomā no kopējā šķidruma daudzuma.

Divtaktu dzinējs:
Pievienot universālo WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedevu 5% apjomā no kopējā degvielas daudzuma.

EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.


                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Universālā piedeva - WINDIGO ECO - Universal Oil Package

Eco Universal Oil Package ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plāni mikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kas ir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīga izlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodiluma pakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzes laikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā, sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pie augstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tiek nodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma. Tiek veikta virsmu uzlabošana


Universālā WINDIGO ECO-Universal Oil Package piedeva nesatur cieto smērvielu. Viegli sajaucas ar visiem piedāvātām minerālām, sintētiskām dzinēja, industriālām un hidrauliskām eļļām. Var tikt izmantots kā katalizators. Mijiedarbojoties ar bāzes eļļām pārspēj sekojošās specifikācijas: API, CF-4/SHPD/SJ, ACEA A3, B3, ATF/Dexron. Derīgs visiem benzīna, dīzeļdegvielas un gāzes dzinējiem, visu transmisiju tipiem, rūpnieciskām eļļām, hidrauliskām sistēmām. Der arī motociklu muftēm, lauksaimniecības un būvniecības automašīnām.

Atslēgvārdi:universālā,piedeva,windigo,eco,universal,oil,package,universālas,(200ml)