You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Transmisijas eļļas WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC (1L)

  • Modelis: WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC (1L)
  • Pieejamība: Pieejams

16.90€

Atbilst prasibam:

•    API GL5
•    MB 235.0
•    Volvo 97310
•    MAN 342 M-1
•    DAF
•    MIL- L- 2105 D
•    Renault ZF TE ML-05A,16B,17B,19B
EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Transmisijas eļļa - WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC

Vissezonas universālā jaunās paaudzes transmisijas eļļa derīga lietošanai vieglo un komerciālo automobiļu transmisijās. Optimālā piedevu kopa nodrošina stabilas īpašības pat smagi noslogotās transmisijās.

Eļļai piemīt lieliskas aizsardzības īpašības un spēja nodrošināt lielisku smēri plašā temperatūru diapazonā. Stingra eļļas plēve lieliski aizsargā transmisijas mehānismus no nodiluma, kā arī nodrošina noturīgumu pret oksidēšanos un nogulšņu rašanos. Pateicoties speciālo piedevu pievienošanai, eļļa efektīvi aizsargā transmisijas elementus par pie ekstrēmām slodzēm.

Atslēgvārdi:transmisijas,eļļa,windigo,topgear,80w-90,eļļas,(1l)