You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Windigo Baltic

  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Transmisijas eļļa - WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC

  • Modelis: WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC (1L)
  • Pieejamība: Pieejams

16.90€

Atbilst prasibam:

•    API GL5
•    MB 235.0
•    Volvo 97310
•    MAN 342 M-1
•    DAF
•    MIL- L- 2105 D
•    Renault ZF TE ML-05A,16B,17B,19B
Eco Universal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņu visu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām, kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās un minerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās n pussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicoties īpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērš tiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošina plašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijas pretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīm īpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicina ievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem. Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi un palielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tiek sasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanās samazināšanu.


Vienmēr, kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums. Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana ar eļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kas liekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām. Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darba procesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūru līdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malas uz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietās saiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas, nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal Oil Package ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plāni mikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kas ir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīga izlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodiluma pakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzes laikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā, sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pie augstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tiek nodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma. Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Vissezonas universālā jaunās paaudzes transmisijas eļļa derīga lietošanai vieglo un komerciālo automobiļu transmisijās. Optimālā piedevu kopa nodrošina stabilas īpašības pat smagi noslogotās transmisijās.

Eļļai piemīt lieliskas aizsardzības īpašības un spēja nodrošināt lielisku smēri plašā temperatūru diapazonā. Stingra eļļas plēve lieliski aizsargā transmisijas mehānismus no nodiluma, kā arī nodrošina noturīgumu pret oksidēšanos un nogulšņu rašanos. Pateicoties speciālo piedevu pievienošanai, eļļa efektīvi aizsargā transmisijas elementus par pie ekstrēmām slodzēm.

 

Atslēgvārdi: transmisijas, ella, windigo, topgear, ellas, Transmisijas, eļļa, WINDIGO, TOPGEAR, 80W-90, Transmisijas eļļas, Transmisijas eļļas Transmisijas eļļa - WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC, Transmisijas eļļa - WINDIGO TOPGEAR 80W-90 HC Transmisijas eļļas