You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Transmisijas eļļas WINDIGO ATF-4000 (1L)

 • Modelis: WINDIGO ATF-4000 (1L)
 • Pieejamība: Pieejams

16.90€

Tehniski raksturojumi:


Плотность, кг / м³ +15 ° С854
Вязкость, мм² / с (сСт) +40 ° С37
Вязкость, мм² / с (сСт) +100 ° С7,5
Индекс вязкости176
Температура вспышки ° C, (СОС)176
Температура застывания, ° С-48

Atbilst prasibam:


 • DEXRON III-H, III-G, II-E, II-D
 • GM Motors Type A Suffix A (TASA)
 • Allison TES-389, C-4(level)
 • MERCON
 • MB 236.1, MB 236.5, MB 236.9
 
 • MAN 339 Type Z-1, V-1
 • ZF TE-ML 02F, 03D, 04D, 09B, 11B, 14A, 17C
 • Volvo 97431
 • Voith 55.6335.32 xx
 • Caterpillar TO-2 (level)
EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Transmisijas eļļa - WINDIGO ATF-4000

Daudzfunkcionala augstas kvalitates transmisijas skidrums ar augstas viskozitates limeni, domata automasinam un specialai tehnikai.
Izstradata automatiskam atrumkarbam un hidrauliskiem stures pastiprinatajiem vieglajos un kravas auto. Piemit lieliskas ipasibas aizsargat un nodrosinat smeri pat loti zemas temperaturas. 
Noturigs pret oksidaciju, paaugstinatas pret-putosanas un pretnodilsanas ipasibas. Veido stabilu ellas plevi ekstremas slodzes, nodrosinu minimalo nodilumu visas ekspluatacijas garuma.

Atslēgvārdi:transmisijas,eļļa,windigo,atf-4000,eļļas,(1l)