You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Piedeva degvielai

Lai uzlabotu sadegšanas procesu, palieliniet oktāna vai cetāna skaitu, kā arī uzlabotu ekspluatācijas, vides un ergonomiskās īpašības.


Degvielas piedeva - Benzin Additiv

Degvielas piedeva - Benzin Additiv

Degvielas piedeva benzinam - Bactofin ir daudzfunkcionala biologiski aktivo vielu kombinacija, kas veicina degsanas optimizaciju, degvielas ekonomiju, aizsardzibu pret nodilumu, attirisanu, degvielas bakas aizsardzibu no korozijas un oktana skaitla stabilizaciju. ..

15.00€

Degvielas piedeva - Diesel Additiv

Degvielas piedeva - Diesel Additiv

Degvielas piedeva dizeldegvielai - Biodiesel ir daudzfunkcionala biologiski aktivo vielu kombinacija, kas veicina degsanas optimizaciju, degvielas ekonomiju, aizsardzibu pret nodilumu, attirisanu, degvielas bakas aizsardzibu no korozijas un citana skaitla stabilizaciju...

15.00€

Piedeva 2 – taktu dzinējiem

Piedeva 2 – taktu dzinējiem

Piedeva 2 – taktu dzinējiem Power-Mix – tas ir pret-nodiluma, degšanas aktivātoru, aktīvi attīrošu un pret korozijas komponentu piedevu kombinācija dzinēja jaudas optimizēšanai un tā tīrības nodrošināšanai...

13.37€

Piemetinājums pie mazuta

Piemetinājums pie mazuta

  Smago eļļu degšanas katalizators Eļļu piedeva HFO ir daudzfunkcionālā aktīvo dzelzs, magnija un asfaltēna dispersanta komponentu kombinācija degšanas, attīrīšanas, aizsardzībai pret koroziju optimizēšanai un  uzliesmojamības uzlabo&scaron..

19.90€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)