You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Windigo Baltic

  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Piedeva degvielai

Lai uzlabotu sadegšanas procesu, palieliniet oktāna vai cetāna skaitu, kā arī uzlabotu ekspluatācijas, vides un ergonomiskās īpašības.


Degvielas piedeva - Benzin Additiv

Degvielas piedeva benzinam - Bactofin ir daudzfunkcionala biologiski aktivo vielu kombinacija, kas veicina degsanas optimizaciju, degvielas ekonomiju, aizsardzibu pret nodilumu, attirisanu, degvielas bakas aizsardzibu no korozijas un oktana skaitla stabilizaciju.  ..

15.00€

Degvielas piedeva - Diesel Additiv

Degvielas piedeva dizeldegvielai - Biodiesel ir daudzfunkcionala biologiski aktivo vielu kombinacija, kas veicina degsanas optimizaciju, degvielas ekonomiju, aizsardzibu pret nodilumu, attirisanu, degvielas bakas aizsardzibu no korozijas un citana skaitla stabilizaciju...

15.00€

Piedeva 2 – taktu dzinējiem

Piedeva 2 – taktu dzinējiem Power-Mix – tas ir pret-nodiluma, degšanas aktivātoru, aktīvi attīrošu un pret korozijas komponentu piedevu kombinācija dzinēja jaudas optimizēšanai un tā tīrības nodrošināšanai...

13.37€

Piemetinājums pie mazuta

    Smago eļļu degšanas katalizators   Eļļu piedeva HFO ir daudzfunkcionālā aktīvo dzelzs, magnija un asfaltēna dispersanta komponentu kombinācija degšanas, attīrīšanas, aizsardzībai pret koroziju optimizēšanai un  uzliesmojamības uzlabo&scaron..

19.90€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)