You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Windigo Baltic

  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Par mums

WAGNER kompānija – mūsdienīgs smērvieļu un to piedevu vācu ražotājs ir ieguvis popularitāti un atzinumu visā pasaulē. NVS valstu tirgū  WAGNER produkcija ir zināma kops 1994. gada. Kompānija ieņem vadošās pozīcijas savā tirgus sektorā un to aktīvi izmanto automašīnu tehnikas un ražošanas iekārtu pasaules ražotāji.

Wagner Spezialschmierstoffe GmbH & Co specializējas inovētos smērmateriālu un vadošo tehnoloģiju ķīmijas ražošanā. Tajā laikā, kad lielākā daļa konkurējošo ražotāju vienkāršo savu eļļu piedevu formulas mēģinot sasniegt zemāku pašizmaksu un iekarot plašo pircēju loku, Wagner tiecas balstīties uz profesionāļu prasībām, to cilvēku, kas zina, kas viņiem ir vajadzīgs.

Vāgners tiek aicināts uz uzņēmumiem un tiek lūgts atrisināt dažāda vaida tehniskās problēmas saistītas ar nodilumu. Tas praktiski garantē problēmu risinājumu īsā laika posmā. Viņa aktīvā ir aptuvenu 500 dažādu izstrādājum, kas ir spējīgi atrisināt jebkādu problēmu saistītu ar berzi vai nodilumu.

Pats lielākais sasniegums savas tehnoloģijas virzīšanā ir pretberzes piedevas izstrādāšana un ieviešana neizjaucamajās ātrumkārbās “Mercedes” automašīnu montāžā. Šobrīd WAGNER produkcija tiek pielietota lielos ražošanas uzņēmumos, kā arī ikdienā desmitiem tūkstošu parasto auto īpašnieku.