You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Motociklu eļļas WINDIGO Magnum 4T PLUS 10W-40 (1L)

  • Modelis: WINDIGO Magnum 4T PLUS 10W-40 (1L)
  • Pieejamība: Pieejams

16.90€

WINDIGOMagnum 4T PLUS 10W-40 speciali izstradata ella 4-takts motociklu dzinejiem. Taatbilst viesam motociklu razotaju tehniskajam prasibam un ir derigajebkuru 4-taksts motociklu dzinejiem aprikotiem ar gaisa un udensdzesesanas sistemu. Augsts dzineja tiribas limenis un aizsardziba pretnodilumu pagarina dzineja darba ilgumu. WINDIGO 4T PLUS 10W-40 ir idealsdzinejiem ar ellas sajugu. Tiek noversta sajuga salipsana un slidesanaauksta palaisana.  

Tehniski raksturojumi:


Blīvums 20°C 0,888 г/см³
Uzliesmošanas temperatūra
 235 °C
Sasaldēšanas temperatūra
-35 °C
Viskozitāte 40°C 150 мм²/с
Viskozitāte 100°C 16,7 мм²/с
Viskozitātes indekss
155
Viskozitātes pakāpe
20W-50
Aizstāšanas intervāls
20 000 км

Atbilst prasibam:


  • SAE 20W-50
  • API SG
  • JASO MA2
EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Motociklu eļļa - WINDIGO Magnum 4T plus SAE 10W-40

WINDIGO Magnum 4T PLUS – augstas efektivitātes uz minerālā pamata dzinēja eļļa ar SAE 10W-40 viskozitātes diapazonu. Vienreizējā stabilitāte augstās temperatūrās un laba aizsardzība pret nodilumu garantē optimālo smēres kvalitāti pat pie nelabvēlīgiem ekspluatācijas apstākļiem. Dzinēja aizsardzība pret nogulsnēm un biezām melnām nogulsnēm ievērojami samazina degvielas patēriņu.

Atslēgvārdi:motociklu,eļļa,windigo,magnum,plus,sae,10w-40,eļļas,(1l)