You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Windigo Baltic

  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Motociklu eļļa - WINDIGO Magnum 4T plus SAE 10W-40

  • Modelis: WINDIGO Magnum 4T PLUS 10W-40 (5L)
  • Pieejamība: Pieejams

67.90€

WINDIGO Magnum 4T PLUS speciali izstradata ella 4-takts motociklu dzinejiem. Ta atbilst viesam motociklu razotaju tehniskajam prasibam un ir deriga jebkuru 4-taksts motociklu dzinejiem aprikotiem ar gaisa un udens dzesesanas sistemu. Augsts dzineja tiribas limenis un aizsardziba pret nodilumu pagarina dzineja darba ilgumu. WINDIGO 4T PLUS 10W-40 ir ideals dzinejiem ar ellas sajugu. Tiek noversta sajuga salipsana un slidesana auksta palaisana.   

Tehniski raksturojumi:


Blīvums 15°C   0,872 г/см³
Uzliesmošanas temperatūra
 225 °C
Sasaldēšanas temperatūra
-39 °C
Viskozitāte 40°C  95.2 мм²/с
Viskozitāte 100°C  14,2 мм²/с
Viskozitātes indekss
155
Viskozitātes pakāpe
20W-50
Aizstāšanas intervāls
20 000 км

Atbilst prasibam:


  • SAE: 10W-40
  • API: SL
  • ACEA: A3
  • JASO: MA-2
Eco Universal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņu visu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām, kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās un minerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās n pussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicoties īpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērš tiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošina plašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijas pretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīm īpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicina ievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem. Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi un palielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tiek sasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanās samazināšanu.


Vienmēr, kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums. Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana ar eļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kas liekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām. Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darba procesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūru līdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malas uz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietās saiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas, nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal Oil Package ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plāni mikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kas ir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīga izlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodiluma pakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzes laikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā, sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pie augstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tiek nodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma. Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

WINDIGO Magnum 4T PLUS – augstas efektivitātes uz minerālā pamata dzinēja eļļa ar SAE 10W-40 viskozitātes diapazonu. Vienreizējā stabilitāte augstās temperatūrās un laba aizsardzība pret nodilumu garantē optimālo smēres kvalitāti pat pie nelabvēlīgiem ekspluatācijas apstākļiem. Dzinēja aizsardzība pret nogulsnēm un biezām melnām nogulsnēm ievērojami samazina degvielas patēriņu.

Atslēgvārdi: motociklu, ella, windigo, magnum, plus, ellas, Motociklu, eļļa, WINDIGO, Magnum, 10W-40, Motociklu eļļas, Motociklu eļļas Motociklu eļļa - WINDIGO Magnum 4T plus SAE 10W-40, Motociklu eļļa - WINDIGO Magnum 4T plus SAE 10W-40 Motociklu eļļas