You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sprejs WINDIGO Micro ceramic spray (200ml)

  • Modelis: WINDIGO Micro ceramic spray (200ml)
  • Pieejamība: Pieejams

26.87€

Auto bremžu disku apstrādes instrukcija:

•    Apstrādi ir ērti veikt autoriepu maiņas laikā (2 reizes gadā)  
•    Uzklāt mikrokeramisko spreju uz bremžu diskiem no abām pusēm.
•    Ļaut 10 minūtes izžūt.
•    Uzmanību! Sākumā, auto kustības laikā bremzēšana var būt nedaudz samazināta, esiet uzmanīgs. Pēc dažiem kilometriem bremzēšana atjaunosies un diski būs droši aizsargāti.  

Papildus informācija:
Tilpums: 200 ml aerosols ar standarta izsmidzinātāju un atsevišķu izsmidzinātāju ar pagarināto trubiņu.  

Uzmanību! Produkts nav domāts virsmām, kas var būt saskarsmē ar pārtiku.

Darbības princips:

Smēre veido caurspīdīgu, augstā spiediena noturīgu plēvi ar labu adzhezīvu īpašību, kas nenotek pie augstas termiskās slodzes un saglabā savus smēres īpašības.


Var tikt lietots:

Derīgs virsmām, kur ir nepieciešams bezkrāsas smērvielas, piemēram, atbīdāmie jumti, slēdzenes un eņģes, logi, riteņi un bērnu mantas u.t.t. Novērš izdilšanu un koroziju, noturīgs pret šļakstiem, sālsūdens un temperatūras svārstībām. Pielietojot vietās, kuras ir pakļautas smagai noslodzei, piemēram, logi, durvis un vārti, rekomendējam uzklāt vairākus slāņus 3-5 minūšu intervālā. Šajā laikā smērplēve izžūst pēc gāzes izstumjošās vielas izgarošanas.

Mikro keramiskais sprejs - WINDIGO Micro ceramic spray

Adhezīvā smēre-sprejs uz keramiskās bāzes Ceramic-Haftschmierstoff-Spray ir ļoti efektīvs caurspīdīga adhezīva smērviela, kas satur cietos keramiskos smērmateriālus, kas var būt izmantota jebkuros pieejamos piekļuvei punktos, mājsaimniecībā, dārza un mājsaimniecības ierīcēm, instrumentiem, viegliem automobiļiem. Šī smērviela var būt izmantota grūti pieejamos smēres punktos būvniecības tehnikā, transportlīdzekļos un iekārtās, kā arī riteņu un motociklu ķēdēm.

Atslēgvārdi:mikro,keramiskais,sprejs,windigo,micro,ceramic,spray,(200ml)