You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hidrauliskās eļļas WINDIGO HLP 46 (208L)

  • Modelis: WINDIGO HLP 46 (208L)
  • Pieejamība: Ir noliktavā (pēc pasūtījuma)

1,690.00€

Atbilst prasibam:


•    ISO VG 22
•    DIN 51 524, Teil 2
•    AFNOR NF E 48-603 (HM, HV) SIS SS 15434
•    Denison Filterability TP 02100
•    Hoesch HWN 2333
•    U.S.Steel 126 u. 127
•    CETOP RP 91 H(HM, HV)
•    Sperry Vickers M-2950-S u. I-286-S
•    FZG-TEST A 8,3/90 12

EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Hidrauliska eļļa WINDIGO HLP 46

Vissezonas augstas kvalitātes hidrauliskās eļļas speciālās tehnikas hidrauliskām sistēmām. Pateicoties optimāli atlasītiem komponentiem, eļļas uzrāda lielisku veiktspēju un var būt plaši pielietots tehnikā, kas tiek izmantota dažādu industriju nozarēs. Ir piemērots jebkādiem viskozitātes-temperatūras darba režīmiem, piemīt noturīgums pret oksidāciju un aizsardzība pret koroziju. Atlasītās piedevas nodrošina lielisku aizsardzību pret novalkāšanos pat pie ekstremālām slodzēm, tajā pašā laikā pasargājot  blīvju un starpliku materiālus.

Atslēgvārdi:hidrauliska,eļļa,windigo,hlp,hidrauliskās,eļļas,(208l)