You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dzinēja eļļas SYNTH SAE 20W-60 (5L)

  • Modelis: SYNTH SAE 20W-60 (5L)
  • Pieejamība: Pieejams

129.47€

Tehniski raksturojumi:


Плотность 20°C 0,857 г/см³DIN 51757
Температура вспышки 228 °CISO 2592
Температура замерзания-40 °CISO 3016
Вязкость 40°C 163 мм²/сDIN EN ISO 3104
Вязкость 100°C 23 мм²/сDIN EN ISO 3104
Индекс вязкости173DIN ISO 2909
Класс вязкости20W-60SAE J 300
Интервал замены20 000 км

Atbilst prasibam:


API, CD / EC / SH, SJ / CF
ACEA A3, B3 
MB 229.1
BMW
Porsche
CCMC G5 / PD2
EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Dzinēja eļļa - WINDIGO SYNTH SAE 20W-60

Pilnīgi sintētiska augsti efektīva dzinēja eļļa jebkādiem high-tech sporta dzinējiem, nodrošina paaugstinātu dzinējresursu. Dzinēja eļļa SAE 20W-60 derīga autosporta izmantošanā forsētiem un turbo dzinējiem, kā arī 4-taktu motociklu dzinējiem. Šī dzinēja eļļa ir derīga motociklu dzinējiem ar daudzdisku sajūgu eļļas vannā (slapjais/eļļas sajūgs) 

 
Augsti efektīga dzinēju eļļa SAE 20W-60 ir viena no labākajām sintētiskām eļļām pasaulē.
Pateicoties plašam viskozitātes diapazonam un augstai bāzes viskozitātei, dzinēja eļļa SAE 20W-60 nodrošina virsmas aizsardzību pašos ekstrēmākās un ilglaicīgākās  dzinēja noslodzēs un vienlaicīgi samazina berzes izraisītos zaudējumus.

Izstrādāšanas procesā, bieza pēc savas dabas bāzes eļļa tika pārveidota tādā veidā, ka, dzinēja temperatūrai paaugstinoties, tās plūstāmība sasniedz leģendāri maksimālo līmeni SAE 60.


Atslēgvārdi:dzinēja,eļļa,windigo,synth,sae,20w-60,eļļas,20w60 (5l)