You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dzinēja eļļasWINDIGO SYNTH RS 5W-40 (1L)

  • Modelis: WINDIGO SYNTH RS 5W-40 (1L)
  • Pieejamība: Pieejams

16.90€

Tehniski raksturojumi:


Плотность 20°C 0,854 г/см³DIN 51757
Температура вспышки 236 °CISO 2592
Температура замерзания-42 °CISO 3016
Вязкость 40°C 86,9 мм²/сDIN EN ISO 3104
Вязкость 100°C 14,2 мм²/сDIN EN ISO 3104
Индекс вязкости168DIN ISO 2909
Класс вязкости5W-40SAE J 300
Интервал замены20 000 км

Atbilst prasibam:


  • API-SN/CF
  • ACEA-A3/B3/B4
  • BMW Longlife-I
  • Porsche
  • MB 229.3
  • Opel GM-LL-B-025
  • VW-Norm 502.00, 505.00
  • Renault RN 700, RN 710
EcoUniversal Oil Package ir piedeva smēreļļām, kas nesatur cieto daļiņuvisu tipu dzinējiem, hidrauliskām sistēmām un automātiskām ātrumkārbām,kā arī servo vadības transportlīdzekļiem. Tās uzvedība sintētiskās unminerālās dzinēju eļļās, hidrauliskās sistēmās (HLP) un minerālās npussintētiskās eļļās automātiskajām kārbām ir neitrāla.

Pateicotiesīpašībai vaidot stingru slāni, kas aizsargā no nodiluma, piedeva novērštiešo metāla kontaktu, sakušanu un blakus detaļu koroziju. Nodrošinaplašu metāla virsmu izlīdzināšanu un līdz šim nesasniegtu avārijaspretnelīdzenumu īpašību, nodiluma līmeņa samazināšanu. Pateicoties šīmīpašībām detaļu nodilums tiek pietuvināts minimumam. EOP piedeva veicinaievērojamu darba derīguma termiņa palielināšanu ierīcēm un mehānismiem.Pateicoties tās izmantošanai samazinās ekspluatācijas izdevumi unpalielinās jauda. Turklāt, palielinās lietderības koeficients. Tas tieksasniegts ar ievērojami samazinātu berzi un siltuma izdalīšanāssamazināšanu.


Vienmēr,kad metāliskās detaļas kustas viena pretī otrai rodas nodilums.Metāliskās detaļas visu laiku nodilst berzes rezultātā, ieziešana areļļu var tikai daļēji to novērst. Aplūkojot zem mikroskopa virsmu, kasliekas pilnīgi gluda, īstenībā ir līdzīga kalnainai ainavai ar aizām.Tāpēc visas kustīgās detaļas un rūpnieciskās iekārtas nodilst darbaprocesā. Metālisko detaļu malas tuvojoties viena otrai veido temperatūrulīdz pat 1800 С. Pie tādas augstas temperatūras metālisko detaļu malasuz īsu brīdi sakūst kopā, kas, savukārt veido cieto saikni. Cietāssaiknes dēļ metālisko detaļu malas noplīst un veidojas skaidas,nodilums. Virsmas paliek arvien vairāk nelīdzenas.
Eco Universal OilPackage ķīmiski saistās ar metālisko virsmu molekulām un veido plānimikroskopiski molekulāro aizsargslāni, kas novērš metālisko detaļu, kasir pakļautas berzei, nodilumu. Rezultātā tiek sasniegta pastāvīgaizlīdzināšana visas virsmas garumā un tiek nodrošināta mazāka nodilumapakāpe, kas ir līdz šim nesasniegta darba kvalitāte ekstrēmas noslodzeslaikā. Pēc izlīdzināšanas tiek sasniegts ideāls berzes stāvoklis. Sausā,sān- un jauktā berze (kā piemēram, aukstās iedarbināšanas laikā, pieaugstām slodzēm un lieliem apgriezieniem) tiek pilnībā novērsta. Tieknodrošināta visideālākie apstākļi virsmas darbam bez berzes un nodiluma.Tiek veikta virsmu uzlabošana.                             Detaļu nodiluma process pie sān- un jauktās berzes izmantojot tradicionālās smērvielas.

Dzinēja eļļa - WINDIGO SYNTH RS 5W-40 PLUS

Vissezonas sintētiskā, viegli plūstoša jaunās paaudzes eļļa, izstrādāta jaunāko benzīna un dīzeļdegvielas vieglo automobiļu dzinēju izmantošanai. Tika ņemti vērā jaunākās prasības pilnveidotajām vieglo auto konstrukcijām un katalizatoriem, kā arī jauno eļļu API SN kvalitātes prasībām. Eļļai piemīt lieliskas aizsardzības īpašības un nodrošina ieziešanu plašā temperatūru diapazonā. Stingra eļļas plēve aizsargā dzinēju pat pie kritiskām temperatūrām. Pateicoties nobalansētai piedevu kopai tiek novērsta nogulšņu veidošanās dzinējā, kas veicina efektīgāku un ilgtspējīgāku dzinēja darbu. Turklāt, daudzi pētījumi norāda, ka, izmantojot doto eļļu dzinējos, tiek sasniegta līdz pat 8% lielāka degvielas ekonomija salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes eļļām.

Atslēgvārdi:dzinēja,eļļa,windigo,synth,5w-40,plus,eļļas,(1l)